Eu nu critic, ci iti dau cateva sfaturi. Afiseaza un portofoliu cu div-uri macar.. Pe majoritatea vad ca ai tabele peste tabele.. Inteleg ca stii sa folosesti Dreamweaver, dar treci la HTML5, ca tabelele sunt invechite. In afara de asta, care ar fi pretul? Daca 20, 50 de euro nu isi au rostul?
"Preturile nu sunt deloc mici". Ce intelegi prin mici? Sau.. ce intelegi prin mari?



Răspunde cu citat