Am colaborat cu ea si nu am fost foarte multumit de serviciile prestate.
Am colaborat cu ea si nu am fost foarte multumit de serviciile prestate.
Ultima modificare făcută de Tsmihai; 4th November 2010 la 21:47.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)