Mi se pare umpic cam mare pretul. Nu stiu care este targetul tau pentru acest soft dar, sincer ... nu-l vad pe samsarul de telefoane sa dea 45 euro pe softul tau.
Oricum, aplicatia arata foarte bine si ideea mi se pare buna.
Iti urez mult succes!
Mi se pare umpic cam mare pretul. Nu stiu care este targetul tau pentru acest soft dar, sincer ... nu-l vad pe samsarul de telefoane sa dea 45 euro pe softul tau.
Oricum, aplicatia arata foarte bine si ideea mi se pare buna.
Iti urez mult succes!
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)