Mi se pare umpic cam mare pretul. Nu stiu care este targetul tau pentru acest soft dar, sincer ... nu-l vad pe samsarul de telefoane sa dea 45 euro pe softul tau.

Oricum, aplicatia arata foarte bine si ideea mi se pare buna.

Iti urez mult succes!