Numele meu este adi... prietenii imi zic Lupanu , sunt din bucuresti si mai am putin si fac 20 de ani!
Imi place sa citesc orice despre lumea www-ului.
Numele meu este adi... prietenii imi zic Lupanu , sunt din bucuresti si mai am putin si fac 20 de ani!
Imi place sa citesc orice despre lumea www-ului.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)