Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: Platesc pentru postari pe forum

  1. #1
    Avatarul lui Anturaju93
    Anturaju93 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    26
    Data înscrierii
    11th October 2010
    Vârstă
    39
    Posturi
    137
    Putere Rep
    26

    Implicit Platesc pentru postari pe forum

    Am nevoie de subiecte si postari noi pe un forum avand aceeasi nisa ca seopedia si avand in vedere ca utilizatorii sunt reticienti in a posta pe un forum fara prea multa activitate, doresc sa platesc pentru fiecare postare / subiect creat la mine pe forum. Fiecare postare (subiect nou sau raspuns) va fi platita cu 0.10 lei iar plata va fi efectuata prin paypal.com sau cartele valorice de telefonie mobila, dupa atingerea pragului minim de 10 lei, adica 100 de postari.
    Pe forum exista deja o mica comunitate care va raspunde si intretine eventualele subiecte create.
    Puteti crea maxim 3 conturi pe forum pentru a putea crea/raspunde la subiecte, plata fiind efectuata pe numarul total de postari ale conturilor unui singur utilizator.
    Forumul in speta este forum.roedu.org iar cei care doresc sa aplice la acest job trebuie sa trimita un mail la jobs@roedu.org cu datele privind conturile create pe forum, data inceperii si metoda de plata preferata.
    Ultima modificare făcută de Anturaju93; 10th March 2013 la 21:32. Motiv: am uitat sa specific adresa de email

  2. #2
    Avatarul lui B. Alex
    B. Alex este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    24
    Data înscrierii
    6th July 2011
    Locaţie
    Iasi, Romania
    Vârstă
    32
    Posturi
    173
    Putere Rep
    24

    Implicit

    Salut, exista un numar limita de postari sau topicuri pe zi ? Platile sunt efectuate indiferent de calitatea posturilor ? (posturi cu o informatie decenta bineinteles)
    Nu am dat gres. Doar am aflat 10,000 de moduri care nu functioneaza. (T. Edison)

  3. #3
    Avatarul lui Anturaju93
    Anturaju93 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    26
    Data înscrierii
    11th October 2010
    Vârstă
    39
    Posturi
    137
    Putere Rep
    26

    Implicit

    postarile trebuie sa fie decente, bineinteles, nu doar raspunsuri de genul : da asa e, nu ai dreptate, etc. Nu trebuie sa fie nici advertoriale, ci cateva cuvinte ca intr-o postare obisnuita.
    In ceea ce priveste limita, cred ca 100-150 de postari pe zi e suficient din partea aceluiasi utilizator, ca dupa aia bate la ochi

  4. #4
    Avatarul lui Anturaju93
    Anturaju93 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    26
    Data înscrierii
    11th October 2010
    Vârstă
    39
    Posturi
    137
    Putere Rep
    26

    Implicit

    job-ul este inca valabil, pentru mai multe detalii va rog accesati urmatorul link: Castiga bani cu Forumul RoEdu
    Este permis un singur utilizator, dar daca se aduna 3-5 utilizatori se pot face postarile destul de repede.
    Succes.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 6th June 2012, 16:11
  2. Platesc pentru Google Adsense
    De Lupanu în forumul Adsense
    Răspunsuri: 22
    Ultimul Post: 5th February 2012, 21:57
  3. Te platesc pentru insciere
    De gherca în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 1st January 2010, 16:10
  4. Postari pe forum
    De povidiu în forumul Locuri de munca
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 24th August 2009, 11:48
  5. articole, traduceri, postari forum
    De Fabius în forumul Continut web
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 12th April 2008, 09:21

Etichete pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •