Sincer mie mi se pare o gluma de prost gust acest post. In primul rand siteurile alea cu PR8, PR9 in niciun caz nu-ti apartin. Daca lucrezi tu la ele, tu esti doar un fel de angajat. Nu vei avea niciodata dreptul de a face link exchange cum ai tu chef sau sa pui vreun link extern. In al doilea rand, cei care fac link exchange sunt cei cu maxim pr3,4. Nu am vazut niciodata un site cu pr5,6,7 sa ceara link exchange forumuri. Cel putin pana acum.
P.S. Sa mai notam ca un user care zice ca are 2 din cele 4 siteuri PR9 pe .ro nu stie limba romana? ,,Daca vrei sa sti cum fac" Ai uitat un i. Plus ,,optine"... etc.....




Răspunde cu citat