Da. Sunt disperat.
Sta in acelasi director si il scaneaza de vreo 8 ori pe zi de mai mult de o luna.
Am facut intre timp niste schimbari dar fara efect.
Am schimbat fisierele html in php si le-am mutat in alt director. Am aplicat vreo 2 reguli rewrite pentru a reflecta modificarea pentru accesul pe paginile vechi. Am mai adaugat linkuri pe pagini in speranta ca le va gasi si se va duce si pe ele.
Rezultat: Nimic.
In schimb yahoo si msn au vazut imediat modificarile si deja le-au actualizat.
Uitati log de ieri: http://www.expertasig.ro/logs/bot.txt
S-a mai intilnit cineva cu asa ceva?



