Da, se redirectioneaza automat vizitatorii catre noul domeniu. Eu ma refeream ca probabil o sa ai o problema cu url-ul domeniului tau care fara www nu va redirectiona automat catre cel cu www. Eu am ajutat in ultimul an mai multe persoane, incepatoare, cu trecerea asta, de la blogspot la domeniu propriu si de fiecare data am intampinat problema asta.
Daca o sa ai nevoie de ajutor cu ceva poti sa-mi dai un PM.
Succes![]()



Răspunde cu citat