Salut, am o gramada de grupuri mai mult sau mai puti active, pentru ca nu am timp de ele, majoritatea nisate pe romani din diferite orase - zone ale germaniei, Elvetiei, poate te intereseaza un rol de moderator [ in ideea sa promovezi ce vrei tu pe ele ]. Daca da [ sau NU ], lasa-mi un mesaj.