Salut,
Intrebare pentru moderatori si administratori, imi puteti spune si mie va rog ce regula am incalcat de nu mai am dreptul de a posta ?
Multumesc.
Va doresc o zi buna.
Salut,
Intrebare pentru moderatori si administratori, imi puteti spune si mie va rog ce regula am incalcat de nu mai am dreptul de a posta ?
Multumesc.
Va doresc o zi buna.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)