Salut,
Intrebare pentru moderatori si administratori, imi puteti spune si mie va rog ce regula am incalcat de nu mai am dreptul de a posta ?
Multumesc.
Va doresc o zi buna.
Salut,
Intrebare pentru moderatori si administratori, imi puteti spune si mie va rog ce regula am incalcat de nu mai am dreptul de a posta ?
Multumesc.
Va doresc o zi buna.
Stiu ca au fost facute cateva modificari, poate te lamuresti citind aici http://forum.seopedia.ro/regulile-si...-seopedia.html
Multumesc frumos Elena.
Hello Junior :]
Junior SeoPedia (10 rep, 0 zile de la inregistrare, 0 posturi) - nu se afiseaza semnatura
Membru SeoPedia (10 rep, 30 zile de la inregistrare, 30 posturi)
Veteran SeoPedia (10 rep, 365 zile de la inregistrare, 100 posturi)
Toti noii veniti sunt Juniori, care nu au voie sa posteze in Marketplace si nu se afiseaza semnatura.
Banuiesc ca la asta te referi
I'm not a complete idiot, some parts are missing...
Am aceeasi problema, dar pentru a ajunge la 30 de posturi trebuie sa adaug in sectiuni care nu ma intereseaza si in care pot posta.![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)