Nu ar merge un mass message cu schimbarea? Sau un "One time Pop-Up" atunci cand userul se logheaza? Asta ca sa-i scapam de nelamuriri
Sunt un adevarat Geek si beau doar bere buna :)
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum