mmariusel inca asteptam graficele(eu de fapt le astept cu nerabdare)![]()
mmariusel inca asteptam graficele(eu de fapt le astept cu nerabdare)![]()
mmariusel..... ne-ai uitat cam repede ...
eu am cautat pana acum(doar cu en ca germana ioc) si n-am gasit nimic relevant...
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)