Eu cred ca directoarele web au vizitatori in principal din cauza SEO-istilor care inregistreaza pagini in ele
Eu consider directorul web o "chestie in plus" care poate fi oferit pe langa alte servicii de pe un site, sau potrivit pentru ceva de nisa.
Directoare web generale sunt deja prea multe pentru a mai putea oferi noutate... poate din cauza ca un director web se poate realiza destul de usor (nu la fel de usor ca si un blog, dar aproape), continutul este generat de utilizatori si nu necesita prea multa intretinere (in afara de aprobarea inregistrarilor). Eu unul n-am primit niciodata click pe reclama din director.







Răspunde cu citat