Nu vreau sa fiu rautacios darkstar_tfd, insa tre sa iau mesajul tau ca pe o remarca sau ca pe un repros? Btw, si aici fiecare inregistrare are pagina proprie!!!
PS. Mersi c|neva, s-a rezolvat eroarea![]()
Nu vreau sa fiu rautacios darkstar_tfd, insa tre sa iau mesajul tau ca pe o remarca sau ca pe un repros? Btw, si aici fiecare inregistrare are pagina proprie!!!
PS. Mersi c|neva, s-a rezolvat eroarea![]()
Ultima modificare făcută de birkof; 14th October 2007 la 14:28.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)