1. as pune si meniul in romana... daca tot e romanesc... home? submit site? top sites? ... search? statistics?
2. ori nu vad binisor.. numa ce m-am trezit.. ori ceva se intampla cu totalul tau de site-uri introduse pe fiecare categorie afisat pe prima pagina.. ex: Regional (41) cand apas vad asa.. Alba(2) Sibiu(1) Harghita(1) restul 0.. nu da 41. la fel si pe la majoritatea de categorii...
3. nu arata rau pagina... simpla..
spor!




Răspunde cu citat