Citat Postat în original de serbanxl Vezi Post
un nou director web romanesc:
1. as pune si meniul in romana... daca tot e romanesc... home? submit site? top sites? ... search? statistics?

2. ori nu vad binisor.. numa ce m-am trezit.. ori ceva se intampla cu totalul tau de site-uri introduse pe fiecare categorie afisat pe prima pagina.. ex: Regional (41) cand apas vad asa.. Alba(2) Sibiu(1) Harghita(1) restul 0.. nu da 41. la fel si pe la majoritatea de categorii...

3. nu arata rau pagina... simpla..

spor!