Ai luat phpld (cu licenta?) si un template. La ce astepti pareri / sugestii / comentarii?astept pareri / sugestii / comentarii.
Daca tot ai postat numai sa-ti faci reclama, macar sterge ultima propozitie, ca e total inutila.
Ai luat phpld (cu licenta?) si un template. La ce astepti pareri / sugestii / comentarii?astept pareri / sugestii / comentarii.
Daca tot ai postat numai sa-ti faci reclama, macar sterge ultima propozitie, ca e total inutila.
Am un magazin online de Cosmetice romanesti si un portal de Afaceri
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)