Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 13

Subiect: [Vand] advertoriale pe nisele: mamici, ezoterice, amenajari / constructii, agricole

  1. #1
    Avatarul lui neo
    neo
    neo este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    13th August 2007
    Posturi
    283
    Putere Rep
    35

    Thumbs up [Vand] advertoriale pe nisele: mamici, ezoterice, amenajari / constructii, agricole

    Pentru că trebuie să amortizez câteva cheltuieli cu website-urile din nișele de mai jos, ofer posibilitatea achiziționării pe ele a câtorva advertoriale. Nu scriu advertoriale. Nu fac schimburi.

    Informații suplimentare despre website-uri pot fi obținute de fiecare (suntem într-o comunitate de webmasteri) după ce i se va comunica în privat / email numele website-ului.

    Pentru a vă oferi adresa website-ului din nișa dorită, trimiteți prin mesaj privat / email: website-ul (dvs.) către care va pleca link / ancora și nișa dorită (din cele 4 de mai jos).

    Îmi rezerv dreptul de a oferi adresele website-urilor doar persoanelor pe care eu le consider de încredere sau cu care am mai colaborat (de la care am cumpărat) de pe SeoPedia. Este posibil să răspund cu întârziere (nu accesez contul de pe SeoPedia zilnic).

    După ce numărul de advertoriale menționat la fiecare website va fi atins, oferta nu mai este valabilă în acest an.

    Pot fi gasit și la webmaster . linux @ gmail . com (fără spații; vă rog să menționați și username de pe SeoPedia în email).


    1.
    - nișa: comunitate mămici;
    - vechime: online de 4 ani;
    - host & ip: România;
    - disponibile: 4 advertoriale (nu au fost vândute niciodată advertoriale pe acest website);
    - advertorial:
    --- scris de cumpărător în strânsă legătură cu tot ce ține de mămici (naștere, sarcină, modă, sănătate etc.), indiferent de website-ul targetat;
    --- de minim 500 de cuvinte (nu există articol cu mai puține cuvinte pe website);
    --- cu un singur link în articol, dofollow.
    - sau se poate alege un articol existent în website unde să fie adăugat linkul / ancora;
    - nu se acceptă link catre website-uri warez, pariuri, țigări, alcool, sex etc.
    - preț: 50 euro + tva (se emite factură).


    2.
    - nișa: ezoterică;
    - vechime: online de 6 ani;
    - host & ip: România;
    - disponibile: 4 advertoriale (nu au fost vândute niciodată advertoriale pe acest website);
    - advertorial:
    --- scris de cumpărător în strânsă legătură cu tot ce ține de zona ezoterică (tarot, vise etc.), indiferent de website-ul targetat;
    --- de minim 100 de cuvinte;
    --- cu un singur link în articol, dofollow.
    - sau se poate alege un articol existent în website unde să fie adăugat linkul / ancora;
    - nu se acceptă link către website-uri warez, pariuri, țigări, alcool, sex, ghicitoare, vrăjitoare etc.;
    - preț: 30 euro + tva (se emite factură).

    3.
    - nișa: agricol / alimentar;
    - vechime: online de 6 ani;
    - host & ip: România;
    - disponibile: 4 advertoriale (nu au fost vândute niciodată advertoriale pe acest website);
    - advertorial:
    --- scris de cumpărător în strânsă legătură cu nișa website-ului (studii / tratamente, produse, rețete naturiste etc.), indiferent de website-ul targetat;
    --- de minim 100 de cuvinte;
    --- cu un singur link în articol, dofollow.
    - sau se poate alege un articol existent în website unde să fie adăugat linkul / ancora;
    - nu se acceptă link catre website-uri warez, pariuri, țigări, alcool, sex etc.;
    - preț: 35 euro + tva (se emite factură).

    4.
    - nișa: construcții / amenajări;
    - vechime: online de 6 ani;
    - host & ip: România;
    - disponibile: 4 advertoriale (nu au fost vândute niciodată advertoriale pe acest website);
    - advertorial:
    --- scris de cumpărător în strânsă legătură cu nișa website-ului, indiferent de website-ul targetat;
    --- de minim 100 de cuvinte;
    --- cu un singur link în articol, dofollow.
    - sau se poate alege un articol existent în website unde să fie adăugat linkul / ancora;
    - nu se acceptă link către website-uri warez, pariuri, tigari, alcool, sex etc.;
    - preț: 40 euro + tva (se emite factură).

  2. #2
    Avatarul lui lovelife
    lovelife este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    99
    Data înscrierii
    8th July 2006
    Locaţie
    Galati
    Vârstă
    47
    Posturi
    5.993
    Putere Rep
    99

    Implicit

    Pot oferi advertoriale la schimb pe alte site-uri daca te intereseaza
    Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama

  3. #3
    Avatarul lui neo
    neo
    neo este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    13th August 2007
    Posturi
    283
    Putere Rep
    35

    Implicit

    @lovelife Mulțumesc, nu. Momentan trebuie să amortizăm cheltuieli. Am menționat mai sus : "... Nu fac schimburi. ..." O zi bună.

  4. #4
    Avatarul lui lovelife
    lovelife este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    99
    Data înscrierii
    8th July 2006
    Locaţie
    Galati
    Vârstă
    47
    Posturi
    5.993
    Putere Rep
    99

    Implicit

    trimite sa vad despre ce site-uri e vorba
    Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama

  5. #5
    Avatarul lui neo
    neo
    neo este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    13th August 2007
    Posturi
    283
    Putere Rep
    35

    Implicit

    Oferta de mai sus este din nou valabilă.

    Pentru a nu o mai rescrie, adăugați 2 ani la vechimea website-urilor menționate, iar restul informațiilor sunt aproximativ aceleași.

    Doar pentru membrii comunității Seopedia, preturi: mămici 35 euro, ezoterică 20 euro, agricol / alimentar: 25 euro, construcții / amenajări: 30 euro (la toate se emite factură și se adaugă TVA).

    Alte informații pe PM sau webmaster . linux @ gmail . com (fără spații; menționați și username de pe SeoPedia în email).

  6. #6
    Avatarul lui AntonioTony
    AntonioTony este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    60
    Data înscrierii
    9th February 2011
    Locaţie
    Brasov
    Vârstă
    41
    Posturi
    1.078
    Putere Rep
    60

    Implicit

    Exista posibilitatea sa vreau pe 1,2 si 4, dar n-as vrea sa te intreb numai de dragul de a intreba, de aceea poate ar fi util pentru toata lumea, nu numai pt mine, daca ai preciza PA, DA, PR (daca au avut), nr link-uri externe, cat de des sunt actualizate .. zic ..
    Ma gasiti pe www.SeoPower.ro.

  7. #7
    Avatarul lui neo
    neo
    neo este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    13th August 2007
    Posturi
    283
    Putere Rep
    35

    Implicit

    STATUS: mai sunt disponibile doar două advertoriale pe nișa agricol / alimentar și unul pe nișa mămici (restul sunt date / rezervate).
    (doar ca o completare: da, au avut PR; linkuri externe (ce pleacă) din website-uri - câteva, din care 99% nofollow; actualizate aproximativ la câteva zile - mămicile / săptămânal - cel agricol & alimentar; nepenalizate etc.)

    Pentru toți cei care m-au întrebat în privat / email de linkuri & advertoriale pe zona construcții / amenajări, nu mai deschid alt topic:

    - în RO, mai pot oferi doar câteva linkuri sitewide, pe website-uri cu vechime (câțiva ani, cel mai vechi activ din 2006) de prestări servicii în acest domeniu, website-uri active & actualizate, fără reclame sau linkuri externe, cu promovare inclusiv prin AdWords, nepenalizate etc.; NU se acceptă link către website-uri care NU au legătură cu zona de construcții sau amenajări și către website-uri / firme direct concurente. Preț: 10 euro / luna (+ tva), minim 12 luni. Adresele le pot oferi după ce primesc prin PM / email website-ul (dvs.) către care va pleca link.

    - în IT sau DE, pentru cine are clienți de aici, pot oferi și pe website-uri de servicii destinate acelor piețe, în limbile italiană sau germană, website-uri active & actualizate, fără linkuri externe (nu au avut decât ocazional câte unul / două linkuri), promovate local în țara respectivă; linkurile se adaugă DOAR cu acordul prestatorului de serviciu german sau italian (NU se acceptă link către website-uri / firme concurente, chiar dacă sunt din altă țară, ex. RO, sau care NU au legătură cu zona de construcții sau amenajări). Linkurile le pot oferi după ce primesc prin PM website-ul (dvs.) către care va pleca link. (prețurile sunt stabilite de partea germană / italiană și ele sunt ceva mai mari, fiind adaptate acelor piețe; sumele sunt reinvestite în reclamă locală).

    @AntonioTony Cum am precizat, cine este interesat de diverse informații care nu pot fi obținute și singur după ce află adresa unui website, mai poate trimite un email sau PM pentru informații suplimentare. Cred că mulți din comunitatea din care facem parte s-ar simți oarecum ofensați dacă aș crede că nu știu să afle singuri informațiile cerute de tine... și cumpără doar pe baza a ceeea ce i se oferă ! ... zic, și eu ...
    Ultima modificare făcută de neo; 14th February 2017 la 05:01. Motiv: completare

  8. #8
    Avatarul lui AntonioTony
    AntonioTony este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    60
    Data înscrierii
    9th February 2011
    Locaţie
    Brasov
    Vârstă
    41
    Posturi
    1.078
    Putere Rep
    60

    Implicit

    Citat Postat în original de neo Vezi Post
    STATUS@AntonioTony Cum am precizat, cine este interesat de diverse informații care nu pot fi obținute și singur după ce află adresa unui website, mai poate trimite un email sau PM pentru informații suplimentare. Cred că mulți din comunitatea din care facem parte s-ar simți oarecum ofensați dacă aș crede că nu știu să afle singuri informațiile cerute de tine... și cumpără doar pe baza a ceeea ce i se oferă ! ... zic, și eu ...[/I]
    Nu vroiam sa fac si eu asa cum fac altii, intreaba doar de dragul de a intreba si apoi nu mai aud de ei in veci.
    Da-mi si mie te rog pe PM url-ul site-ului despre mamici.

    Mersi!
    Ma gasiti pe www.SeoPower.ro.

  9. #9
    Avatarul lui Kreator
    Kreator este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    17
    Data înscrierii
    31st May 2015
    Locaţie
    Timișoara
    Vârstă
    43
    Posturi
    233
    Putere Rep
    17

    Implicit

    salut, vreau si eu pm cu site-ul despre mamici, ms
    Vand advertoriale in peste 400 site-uri cu autoritate mare, pm pentru detalii!

  10. #10
    Avatarul lui neo
    neo
    neo este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    13th August 2007
    Posturi
    283
    Putere Rep
    35

    Implicit

    @Kreator Am trimis PM.

    @all încă valabil cele două menționate mai sus (reducere ~ 40-50% până pe 1 mai: 25 e mămici / 15 e agricol / alimentar). Pe construcții disponibil doar link (prețurile sunt afișate mai sus).
    Local SEO Germania & Austria & UK -> webmaster . linux @ gmail . com

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Răspunsuri: 5
    Ultimul Post: 2nd November 2014, 14:23
  2. Cumpar advertoriale pe nisele constructii, amenajari
    De 2dor în forumul Link-uri/Bannere
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 28th April 2014, 13:17
  3. Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 1st April 2012, 22:35
  4. Director web nisa amenajari constructii si Imobiliare
    De wikiteam în forumul Directoare romanesti
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 22nd May 2009, 23:14
  5. link exchange mobila, amenajari, constructii. etc
    De gigipok în forumul Link/banner exchange
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 2nd January 2009, 22:40

Etichete pentru acest subiect

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •