Salut, sunt o gramada de colegi care fac asta in regim freelance, important este sa ii alegi pe cei mai buni. In plus, daca platesi un salariu fix si nu ai ce sa ii dai omului sa faca esti pe minus![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)