Citat Postat în original de Rapsodia Vezi Post
Auuuu, eu sper ca nu - juma de an stau acolo si asa dau 10 euroi aiurea!
Daca stati prin Ungaria si cunoasteti limba spuneti-ne si noua ce se vorbeste pe acolo, ce petitii serioase au lansat.
Poate semnam si noi si poate le mediatizam mai mult.

E cam periculos ce vor sa faca oamenii aia fiindca se pot inspira si alti de la ei.
Probabil ca Ungaria a fost aleasa de niste baieti pentru vreun experiment social pentru a vedea daca publicul accepta asta.