
Postat în original de
AlexMar
Multumesc pentru raspuns.
Ideea este ca trebuie sa am acces la 50% din castiguri, cand vor exista. Asadar cred ca varianta 1 este utila mie, nu?
In principiu, da. Varianta 1 este cea mai sanatoasa. Dar, este bine de retinut ca in cazul in care devii partener, pe langa drepturi vei avea si o serie de obligatii pe care trebuie sa ti le asumi.
Daca te pot ajuta cu un sfat sau daca doresti o oferta de optimizare pentru siteul tau, da-mi un mesaj!