Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 10 din 75

Subiect: Formare echipa TopMonden.ro !

  1. #1
    Avatarul lui Aradean
    Aradean este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    2nd January 2011
    Locaţie
    Arad
    Vârstă
    31
    Posturi
    334
    Putere Rep
    0

    Cool Formare echipa TopMonden.ro !

    Am inceput un nou proiect ce cred ca va ajunge sus prin munca si interes Top Monden , pe acest site v-or fi stiri, pareri si topuri de calitate doar ce merita citite ! Daca doresti sa faci parte din echipa topmonden.ro contacteaza-ma !

    Proiectul este in faza BETA, dar impreuna putem realiza ceva frumos, pana acum suntem 4 persoane in echipa.
    Cont facebook persoane echipa:
    1. Cristi Lucian (gib) - EU
    2. Adina Nanes
    3. Flavy Popa
    4. Andrei Gruia

    Vrem sa fim 10 pentru a cuprinde cat mai multe subiecte si pentru a pune ideile si munca fiecaruia cap la cap si sa fim de TOP !
    Daca nu am postat unde trebuie mutati va rog!

  2. #2
    Avatarul lui Robert
    Robert este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    94
    Data înscrierii
    7th August 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Posturi
    4.027
    Putere Rep
    94

    Implicit

    Nu spui nimic despre retributia membrilor echipei
    Daca te pot ajuta cu un sfat sau daca doresti o oferta de optimizare pentru siteul tau, da-mi un mesaj!

  3. #3
    Avatarul lui Bogdan Calin
    Bogdan Calin este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    45
    Data înscrierii
    14th February 2011
    Locaţie
    Timisoara
    Vârstă
    36
    Posturi
    3.115
    Putere Rep
    45

    Implicit

    Ce beneficii au contribuitorii?

    E "vor", nu "v-or".

  4. #4
    Avatarul lui Aradean
    Aradean este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    2nd January 2011
    Locaţie
    Arad
    Vârstă
    31
    Posturi
    334
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Deocamdata nu m-am gandit la bani sau beneficii, deocamdata trebuie implicare si perseverena pentru a ajunge sus ! Dar pe viitor cand vom avea de unde imparti, totul se va decide de comun-acord (o conferinta unde stabilim impreuna beneficiile fiecaruia) unde vorbim toti si propunem ''norme'" pe care impreuna le oficializam daca cadem deacord. Deci prin comunicare se rezolva totul!
    De urgenta in momentul de fata este sa ne adunam o mana de oameni care sa punem suflet proiectului si sa venim cu diferite idei si sa le materializam ! Totul se bazeaza pe incredere !

  5. #5
    Avatarul lui Robert
    Robert este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    94
    Data înscrierii
    7th August 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Posturi
    4.027
    Putere Rep
    94

    Implicit

    Citat Postat în original de Aradean Vezi Post
    De urgenta in momentul de fata este sa ne adunam o mana de oameni care sa punem suflet proiectului si sa venim cu diferite idei si sa le materializam ! Totul se bazeaza pe incredere !
    Iti urez succes in gasirea unei echipe. Doar ca .... cum ai putea tu sa ma motivezi pe mine sa aloc doua trei ore din timpul personal pentru a pune umarul la ridicarea proiectului tau? Doar cu promisiunea ca in viitor siteul va produce 1 euro din adsense pe care sa il imparti la 10 insi? Si in plus, garantia ca voi primi partea mea de 10 centi care este? Cuvantul tau? Hmm ... personal nu prea ma atrage ideea
    Daca te pot ajuta cu un sfat sau daca doresti o oferta de optimizare pentru siteul tau, da-mi un mesaj!

  6. #6
    Avatarul lui Aradean
    Aradean este deconectat Banned
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    2nd January 2011
    Locaţie
    Arad
    Vârstă
    31
    Posturi
    334
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Eu zic ca pe viitor va produce mai mult de 1 euro , eu cred ca are potential si cu putina munca poate aduna multi vizitatori! Mai ales cu cateva idei bune ar putea ajunge de top si beneficii or sa fie nu doar banesti, sub fiecare postare va fi o scurta descriere a celui care a scris-o cu site-ul personal multe altele.. Nu am eu o viziune perfecta despre cum o sa fie in viitorul apropriat sau departat site-ul dar sunt convins ca impreuna cu cativa oameni de incredere si interesati o sa fie bine, Eu sunt de parere ca se merita. Acum nu toti suntem la fel !

  7. #7
    Avatarul lui Dan
    Dan
    Dan este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    107
    Data înscrierii
    17th November 2004
    Locaţie
    Cluj
    Posturi
    3.358
    Putere Rep
    107

    Implicit

    Citat Postat în original de robyroy Vezi Post
    personal nu prea ma atrage ideea
    Nu intelegi ideea de echipa. Pretentiosule.
    Trust, but verify.

  8. #8
    Avatarul lui Bogdan Calin
    Bogdan Calin este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    45
    Data înscrierii
    14th February 2011
    Locaţie
    Timisoara
    Vârstă
    36
    Posturi
    3.115
    Putere Rep
    45

    Implicit

    Citat Postat în original de Aradean Vezi Post
    Deocamdata nu m-am gandit la bani sau beneficii, deocamdata trebuie implicare si perseverena pentru a ajunge sus ! Dar pe viitor cand vom avea de unde imparti, totul se va decide de comun-acord (o conferinta unde stabilim impreuna beneficiile fiecaruia) unde vorbim toti si propunem ''norme'" pe care impreuna le oficializam daca cadem deacord. Deci prin comunicare se rezolva totul!
    De urgenta in momentul de fata este sa ne adunam o mana de oameni care sa punem suflet proiectului si sa venim cu diferite idei si sa le materializam ! Totul se bazeaza pe incredere !
    Am avut nevoie de un imprumut la banca, am comunicat vreo o ora cu o domnisoara, dar tot nu mi l-a acordat.
    Concluzie: Comunicarea nu rezolva totul.

    Timpul inseamna bani. Un proiect se incepe singur in majoritatea cazurilor... pentru ca pana si fratii se cearta si ajung in tribunale. Sfatul meu este sa-l cresti (cresteti, voi cei care sunteti acum) si apoi sa cautati alti contribuitori (carora sa le oferiti niste beneficii) daca mai doriti.

  9. #9
    Avatarul lui Dan
    Dan
    Dan este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    107
    Data înscrierii
    17th November 2004
    Locaţie
    Cluj
    Posturi
    3.358
    Putere Rep
    107

    Implicit

    Citat Postat în original de Aradean Vezi Post
    Nu am eu o viziune perfecta despre cum o sa fie in viitorul apropriat sau departat site-ul dar sunt convins ca impreuna cu cativa oameni de incredere si interesati o sa fie bine
    Sigur, nu stim incotro ne indreptam, dar o sa fie bine.
    Sfatul meu: stabileste clar care e scopul final, suma pe care trebuie sa o produca lunar etc. O sa te ajute si pe tine sa STII cand ai atins targetul si o sa-i ajute si pe ceilalti sa inteleaga in ce anume se baga cu capul inainte.

    "Hai sa scriem ca e bine" - nu functioneaza.
    Trust, but verify.

  10. #10
    Avatarul lui relansat
    relansat este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    28
    Data înscrierii
    18th July 2011
    Locaţie
    Iasi
    Posturi
    780
    Putere Rep
    28

    Implicit

    Aradean, vei face parte din echipa redactionala? Daca da, iti urez mult succes.

    M-ar fi interesat, dar nu imi permit luxul de a scrie in speranta ca la un moment dat siteul va produce. Facturile nu se platesc singure. Bafta!

Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Vand topmonden.net
    De Popa Flavian în forumul Website-uri
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 30th March 2012, 18:30
  2. Noua echipa de moderare
    De Cristian Mezei în forumul Discutii administrative
    Răspunsuri: 22
    Ultimul Post: 23rd March 2009, 11:56
  3. Caut echipa
    De roooney7 în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 11
    Ultimul Post: 3rd June 2008, 12:52
  4. Sponsorizare echipa de fotbal
    De adizbang_tv în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 24th January 2008, 00:09

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •