
Postat īn original de
MaXz
Domnul marian, aceasta discutie a fost purtata si ieri. Acestea nu mi se par topic-uri potrivite pentru seopedia. Fiecare cumpara cate poate, cate isi permite cate il duce capu.
Pentru tine 5 pot fi multe pentru KIDU 500 pot fi chiar putine.
Imi pare rau, de alta data nu te mai plange ca nu ai voie sa dechizi un topic, este cu mult sub nivelul acestui forum.
Ma asteptam la o sugestie, de unde as putea prinde o reducere mai mare.
De o solutie cat mai eficienta pentru a monotoriza toate domeniile cat mai practic.
Plus alte sugestii...
Vreau mai mult, mai mult si atat.