rabdarea e de aurEi, bine?
acasa mai mult stau pe slackSau nu mai ai windows...![]()
![]()
rabdarea e de aurEi, bine?
acasa mai mult stau pe slackSau nu mai ai windows...![]()
![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)