Salut,
Discutam cu cineva zilele astea care a dezvoltat o aplicatie pentru iPhone si care ar vrea sa o poata pune online, pe site-ul de aplicatii a celor de la Apple. Aplicatia functioneaza OK insa problema este ca nu o poate posta online decat daca detine sau are acces la un computer Apple. Intrebarea este, stiti cumva unde poate folosi pentru cateva ore un Mac ? Sau de unde il poate inchiria ?
Multumesc anticipat pentru raspuns.![]()



Răspunde cu citat


