Thread-ul despre autovit.ro chiar eu l-am deschissi acolo, daca tin minte bine, s-a ajuns la concluzia ca Autovit reprezinta exceptia de la regula tocmai datorita legaturii cu afacerea "din caramizi" si a activitatii de promo/marketing desfasurate pe teren, la fata locului.
OK, anuntul.ro merge ca exemplu dar si acolo SMS-ul e doar una dintre posibilitatile de publicare, nu unica si nici nu cea mai importanta, in plus anuntul e limitat ca numar de semne, nu se pot publica poze, apare doar in editia tiparita, etc.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)