Rezultate 1 la 10 din 13

Subiect: Anunturi prin SMS:unde gresesc respectivele site-uri ?

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui -Rares-
    -Rares- este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    54
    Data înscrierii
    14th May 2009
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    40
    Posturi
    1.623
    Putere Rep
    54

    Implicit

    Citat Postat în original de hl2u Vezi Post
    @mariusx: ma refeream la anunturi de mica publicitate, nu la campanii publicitare, scuze daca n-am fost clar;

    @kevinro: cota de piata mica - din totalul site-urilor de mica publicitate, impresia pe care o dau ca afacerile nu prea merg, etc. Posibil sa fie doar impresia mea dar, tocmai de aceea, am deschis discutia de fata pt. a afla si alte pareri.

    @Rares si kleampa: m-as bucura de exemple care sa-mi contrazica parerea (inca odata, ma refer la site-uri de anunturi de mica publicitate, a caror publicare e platita prin expedierea de SMS premium)
    Autovit si anuntul.ro sunt doar doua exemple care fac bani frumosi din astfel de anunturi.
    Creștere putere, consum redus și optimizare software motor - servicii profesionale de chiptuning

  2. #2
    Avatarul lui hl2u
    hl2u este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    15th November 2006
    Vârstă
    52
    Posturi
    484
    Putere Rep
    37

    Implicit

    Citat Postat în original de -Rares- Vezi Post
    Autovit si anuntul.ro sunt doar doua exemple care fac bani frumosi din astfel de anunturi.
    Thread-ul despre autovit.ro chiar eu l-am deschis si acolo, daca tin minte bine, s-a ajuns la concluzia ca Autovit reprezinta exceptia de la regula tocmai datorita legaturii cu afacerea "din caramizi" si a activitatii de promo/marketing desfasurate pe teren, la fata locului.

    OK, anuntul.ro merge ca exemplu dar si acolo SMS-ul e doar una dintre posibilitatile de publicare, nu unica si nici nu cea mai importanta, in plus anuntul e limitat ca numar de semne, nu se pot publica poze, apare doar in editia tiparita, etc.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Gresesc cu ceva ? Vreau parerea voastra.
    De Hobart în forumul Discutii administrative
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 12th November 2009, 23:14
  2. Unde sa inscriu site-ul?
    De Federals în forumul DMOZ
    Răspunsuri: 13
    Ultimul Post: 6th February 2009, 20:24
  3. Site de anunturi: http://Anunturi.Netul.ro
    De Netul în forumul Studii de caz
    Răspunsuri: 7
    Ultimul Post: 18th June 2008, 21:23
  4. unde gresesc?
    De Robert în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 19th February 2008, 23:14
  5. Director neserios sau gresesc eu?
    De mariusbatrinu în forumul Directoare romanesti
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 27th January 2008, 13:49

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •