Din intamplare am vizitat astazi un director si am avut o surpriza "placuta".
Avast a gasit o versiune a virusului Multi:Qtp-D.
Are omul hosting-ul prost sau site-ul este facut asa special?
Din intamplare am vizitat astazi un director si am avut o surpriza "placuta".
Avast a gasit o versiune a virusului Multi:Qtp-D.
Are omul hosting-ul prost sau site-ul este facut asa special?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)