Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: Director neserios sau gresesc eu?

Vizualizare arbore

  1. #1
    Avatarul lui mariusbatrinu
    mariusbatrinu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    24th February 2007
    Posturi
    85
    Putere Rep
    36


    Implicit Director neserios sau gresesc eu?

    Din intamplare am vizitat astazi un director si am avut o surpriza "placuta".
    Avast a gasit o versiune a virusului Multi:Qtp-D.
    Are omul hosting-ul prost sau site-ul este facut asa special?
    Imagini atașate Imagini atașate

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Anunturi prin SMS:unde gresesc respectivele site-uri ?
    De hl2u în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 12
    Ultimul Post: 18th March 2010, 19:16
  2. Gresesc cu ceva ? Vreau parerea voastra.
    De Hobart în forumul Discutii administrative
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 12th November 2009, 23:14
  3. Director Seo sau Director general?
    De matican în forumul Directoare romanesti
    Răspunsuri: 7
    Ultimul Post: 18th September 2009, 15:36
  4. www.top-director.com Director Web Gratis
    De voidcode în forumul Directoare romanesti
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 7th September 2009, 10:18
  5. unde gresesc?
    De Robert în forumul Discutii generale privind optimizarea si motoarele de cautare
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 19th February 2008, 23:14

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •