Pagina 158 din 577 PrimulPrimul ... 58108148156157158159160168208258 ... UltimulUltimul
Rezultate 1.571 la 1.580 din 5770

Subiect: 2parale, afiliatii si marketingul afiliat

  1. #1571
    Avatarul lui Marius Morariu
    Marius Morariu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    44
    Data înscrierii
    29th September 2011
    Posturi
    759
    Putere Rep
    44


    Implicit

    Aloooo gradinita! Parca ati fi niste copii mici. Va certati unii din orgoliu, altii din nestiinta si nu gasesc nici o parte buna oricum as privi problema. Obositi-va gandurile cu altceva sau aratati macar putin respect pentru ceilalti.

  2. #1572
    Avatarul lui Serban Cristian
    Serban Cristian este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    80
    Data înscrierii
    1st November 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    47
    Posturi
    4.328
    Putere Rep
    80


    Implicit

    Internetcorp deja e pe primul loc.

    Trebuie sa mentionam ca dupa challenge, am fost felicitat pentru "duel" de Mihai Seceleanu, Founder & CEO, InternetCorp. Am apreciat gestul.

  3. #1573
    Avatarul lui Dragos Bunea
    Dragos Bunea este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    48
    Data înscrierii
    4th January 2011
    Locaţie
    Tulcea
    Vârstă
    38
    Posturi
    1.036
    Putere Rep
    48


    Implicit

    Am decis ca de la data de 19 noiembrie 2012 sa oprim campaniile noastre de afiliere.

    In decursul derularii campaniei noastre am aprecitat eforturile depuse de catre afiliatii nostrii activi si am aprobat toate comisioanele inregistrate pentru vanzari valide, uneori aproband si acele comisioane inregistrate pentru comenzi anulate.

    Au existat si comenzi inregistrate pentru produse aflate in regim de "precomanda". Pentru comisioanele aferente acestor comenzi am dorit, in spiritul corectitudinii, sa facem livrarea catre clientul final inainte de a aproba comisioanele asociate. Din pacate, datorita unor factori independenti de vointa noastra, livrarile respectivelor produse au fost amanate, fara a se putea oferi un termen cert de livrare. Avand in vedere acest lucru si din respect pentru clientii nostrii, am decis anularea respectivelor comenzi si aprobarea comisioanelor pentru produsele livrate deja.

    Restul comisioanelor inregistrate pana la data de 13.11.2012 si aflate “IN ASTEPTARE” (comenzi neanulate de clienti) isi urmeaza cursul normal. In cazul livrarii produselor se vor achita la valoarea inregistrata (100%).

    Uneltele noastre de promovare vor deveni inactive in termen de 6 zile de la trimiterea acestui e-mail. Prin urmare, va rugam sa nu le mai folositi incepand cu 19 noiembrie 2012.


    Si acum comparati ce a facut evomag si ce face quickmobile.
    @Serban Cristian - acum nu mai inteleg nimic, parca era vorba de altceva sau am inteles eu gresit ca defapt nu s-a schimbat nimic?
    "Blog de afiliat si calatorii: Dragos Bunea Blog"

  4. #1574
    Avatarul lui Stefania Trandafir
    Stefania Trandafir este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    32
    Data înscrierii
    18th June 2012
    Posturi
    550
    Putere Rep
    32


    Implicit

    Citat Postat în original de Marius Morariu Vezi Post
    Aloooo gradinita! Parca ati fi niste copii mici. Va certati unii din orgoliu, altii din nestiinta si nu gasesc nici o parte buna oricum as privi problema. Obositi-va gandurile cu altceva sau aratati macar putin respect pentru ceilalti.
    Eu imi cer scuze (ca am invatat sa fac si chestia asta), dar am fost prea mult "macelarita", iar voi de aici de pe forum, vedeti doar ce va place, si v-a convenit modul de "lucru" a lui kidu, fata de mine, eu un biet "trol" ...ahhh generatia tanara cu sangele iute.
    E usor sa judeci oamenii dupa varsta (de parca s-a terminat viata) si atat, dar de multe ori varsta este un avantaj...gata cu morala...am treaba copii .

  5. #1575
    Avatarul lui Serban Cristian
    Serban Cristian este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    80
    Data înscrierii
    1st November 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    47
    Posturi
    4.328
    Putere Rep
    80


    Implicit

    Dragos: nu stiu.

    Fraza asta ori e bine ticluita la deruta ori s a exprimat gresit: "am decis anularea respectivelor comenzi si aprobarea comisioanelor pentru produsele livrate deja."

  6. #1576
    Avatarul lui Dragos Bunea
    Dragos Bunea este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    48
    Data înscrierii
    4th January 2011
    Locaţie
    Tulcea
    Vârstă
    38
    Posturi
    1.036
    Putere Rep
    48


    Implicit

    @Serban Cristian - Ramane sa asteptam.
    Appo, te bati cu magicieni?
    "Blog de afiliat si calatorii: Dragos Bunea Blog"

  7. #1577
    Avatarul lui -Rares-
    -Rares- este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    50
    Data înscrierii
    14th May 2009
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    38
    Posturi
    1.620
    Putere Rep
    50


    Implicit

    Ataaaat!... Nu stiam ca Chuck Norris face afiliere.

    Rasu plansu

    Gata, au reparat baietii problema. Sun curios ce bug era ala de afecta 1 singur concurent. Cam ciudat, nu de alta, dar iti lasa impresia ca valorile alea sunt puse cu mana...
    Ultima modificare făcută de -Rares-; 13th November 2012 la 18:56.

  8. #1578
    Avatarul lui avram
    avram este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    57
    Data înscrierii
    7th May 2011
    Posturi
    1.361
    Putere Rep
    57


    Implicit

    nu merge 2parale , nici event.2parale .... servere noi , load balancing nevoie mare

    Dorim sa ne contactati la adresa @adidasi-haine-accesorii.ro de indata ce ati postat unul din banerele noastre pe site.Deasemenea avem rugamintea sa ne spuneti pe ce pagina se afla banerul pentru a putea sa il verificam.
    e cu permisiune ?
    Ultima modificare făcută de avram; 13th November 2012 la 19:15.

  9. #1579
    Avatarul lui andyradutza
    andyradutza este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    29th March 2008
    Locaţie
    Bucharest
    Posturi
    146
    Putere Rep
    35


    Implicit

    Citat Postat în original de avram Vezi Post
    e cu permisiune ?
    Permisiunea ca permisiunea, dar ce scria mai jos in mesaj:
    P.S. Afiliatii care in decurs de 2 saptamani de la trimitirea acestui mesaj nu vor avea banerele noastre pe unul din site-uri vor fi stersi automat.
    Facem afiliere...

  10. #1580
    Avatarul lui -Rares-
    -Rares- este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    50
    Data înscrierii
    14th May 2009
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    38
    Posturi
    1.620
    Putere Rep
    50


    Implicit

    ... cu forta

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •