Eu aplicasem de curand, m-au informat ca de pe 20 feb voi fi out in caz ca nu indeplinesc conditiile mentionate de tine pana atunci (cam 1% sanse sa le indeplinesc). Nu m-ar mira sa puna conditii mai stricte in curand si la introducerea adsense pe siteurile proprii.