Citat Postat în original de Seph Vezi Post
Ca sa dai enable la monetizare sau pentru ce conditiile astea?
Da pentru monetizare! Cand am aplicat ziceau ca trebuei numai sa ai 10.000 de vizualizari ca sa poti sa aplici, azi am facut 10.000 si cand sa dau ... enable .. hopa 4.000 de ore si eu am 500 de ore evident daca sunt clipuri de 5 minute! si 1000 de abonati... am 300! Mai stau cinci luni!