Da pentru monetizare! Cand am aplicat ziceau ca trebuei numai sa ai 10.000 de vizualizari ca sa poti sa aplici, azi am facut 10.000 si cand sa dau ... enable .. hopa 4.000 de ore si eu am 500 de oreevident daca sunt clipuri de 5 minute! si 1000 de abonati... am 300! Mai stau cinci luni!





evident daca sunt clipuri de 5 minute! si 1000 de abonati... am 300! Mai stau cinci luni!
Răspunde cu citat