Stiu ca adresa a fost completata corect pentru ca dupa ce mi-a fost aprobat contul de AdSense am primit ulterior o scrisoare de la Google cu felicitari pentru ca am intra in programul AdSense si un bonus de 260 RON ce putea folosit in AdWords.
Stiu ca adresa a fost completata corect pentru ca dupa ce mi-a fost aprobat contul de AdSense am primit ulterior o scrisoare de la Google cu felicitari pentru ca am intra in programul AdSense si un bonus de 260 RON ce putea folosit in AdWords.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)