Acel 50% domnule redactor, e procentul. Ar fi mers acele 50 de procente. Iar daca tot esti redactor foloseste varianta propusa de lingvistul George Pruteanu -> sait.
P.S: Da, stiu ca din comoditate.
Acel 50% domnule redactor, e procentul. Ar fi mers acele 50 de procente. Iar daca tot esti redactor foloseste varianta propusa de lingvistul George Pruteanu -> sait.
P.S: Da, stiu ca din comoditate.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)