Salut!
Ma uitam prin canalele url si vad un click pe un site romanesc de 98 de eurocenti .
E ceva rar dar vad ca mai apar .

Nisa ar fi educatie dar oricum, de obicei erau de 3-5 centi si cand am vazut ,am zis wow .

Ati mai prins ceva clickuri bune pe .ro ?