1. Loginul adsense e down de vre-o ora.
2. Se zvoneste ca reclamele noastre favorite (cele cu overlayere de juma de pagina, care nu stii de unde sa le inchizi, baraie, piuie si scot fum) vor fi disponibile in curand si la adsense. Cred ca vor imbunatati foarte mult user experience-ul.



Răspunde cu citat


), insa pe un site decent, ar trebui un pret maaare, ca sa merite sa il spurci. Pt ca practic, cand intra la tine, tu ii servesti o reclama targetata, pe care le daca da click uita de tine.

