Postat în original de Danielu Sau platind un pusti cu 60 RON/ luna. Asa este, insa asta va prelungi returnarea investitiei.. iar eu sunt si asa destul de zgarcit Nu am nimic de comentat legat de pret sau de altceva, eram doar curios cum generezi contunutul.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum