Aha....nasol asta intr-adevar.
La mine a fost instalare noua si merge totul ok.
Aha....nasol asta intr-adevar.
La mine a fost instalare noua si merge totul ok.
Ultima modificare făcută de dorin.georgescu; 11th June 2008 la 23:06.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)