Se pare ca Elodia e in antigua si si-a deschis bar:
http://www.news.ai/ref/elodias.html
Salutare, Tudi.
Mi-a placut site-ul tau, am de gand sa il urmaresc periodic. Are continut de calitate, imi plac titlurile articolelor si, in general, imi place stilul tau de a scrie. Ti-as sugera insa (riscand inca un comentariu cu "politia internetului") un mic proofreading, mai sunt unele scapari gramaticale. Pana la urma, mi se pare normal ca specialistii SEO sa fie primii care sa scrie corect, daca de la alti web users nici macar nu putem avea pretentii.
Cheers!![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)