Mersi draqos, am lucrat ceva pe el, dar nu neaparat pt ca era mult de lucru ci pentru ca nu aveam experienta foarte mare cu wordpress. De exemplu pana sa imi customizez categoriile sa aiba fiecare iconita aia in stanga m-au luat dracii pana am reusit sa gasesc o solutie.
Am incercat cu alb si nu iesea asa bine + ca trebuie sa modific inca 2 divuri sa arate bine, deci crem it is![]()



Răspunde cu citat