Am un site cam de o luna si sunt foarte mandra de el... http://muzica.zvz.ro
Dar parca ii lipseste ceva..parca trebuie modificat ceva....mi s-a zis ceva de culori..lucrez la asta acum... dar parca tot mai e ceva...dar nu imi dau seama...help me![]()
Am un site cam de o luna si sunt foarte mandra de el... http://muzica.zvz.ro
Dar parca ii lipseste ceva..parca trebuie modificat ceva....mi s-a zis ceva de culori..lucrez la asta acum... dar parca tot mai e ceva...dar nu imi dau seama...help me![]()
Ultima modificare făcută de Diana; 30th January 2009 la 21:06.
Pentru webdesign contactati-ma!
pentru muzica: www.zvz.ro
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)