Caut pe cineva care sa rescrie threaduri de pe un forum, din romana in engleza. Practic, textele traduse vor fi puse pe acelasi forum, dar la sectiunea de lb engleza. Astept ofert pe PM.
Textele sunt despre investitii Forex.
Multumesc!
Caut pe cineva care sa rescrie threaduri de pe un forum, din romana in engleza. Practic, textele traduse vor fi puse pe acelasi forum, dar la sectiunea de lb engleza. Astept ofert pe PM.
Textele sunt despre investitii Forex.
Multumesc!
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)