Stai linistit, si eu folosesc ING si sunt multumit pana acum. Incerc doar sa vad daca exista si optiuni mai bune. Concurenta conteaza!
Stai linistit, si eu folosesc ING si sunt multumit pana acum. Incerc doar sa vad daca exista si optiuni mai bune. Concurenta conteaza!
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)