Bine ai venit!
Cred ca esti a doua persoana de pe forum care se plange de clientii romani si incet incet incepeti sa-mi spulberati visele/proiectele de viitor.
Chiar asa de rau sa fie el romanul?
Bine ai venit!
Cred ca esti a doua persoana de pe forum care se plange de clientii romani si incet incet incepeti sa-mi spulberati visele/proiectele de viitor.
Chiar asa de rau sa fie el romanul?
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)