Hello!
Raluca este numele meu si sper sa reusesc sa imi completez cunostintele in domeniu.... Oricum este placut sa gasesti oameni care sa te inteleaga si sa nu se uite la tine ca la masini straine cand vorbesti despre ce te preocupa.![]()
Hello!
Raluca este numele meu si sper sa reusesc sa imi completez cunostintele in domeniu.... Oricum este placut sa gasesti oameni care sa te inteleaga si sa nu se uite la tine ca la masini straine cand vorbesti despre ce te preocupa.![]()
Raluca, bine ai venit.
Te asteptam la discutii.![]()
Krumel - apeleaza la serviciile oferite de mine prin formularul de pe blog.
sedere placuta!
si asteptam posturile tale..
Vin si ele, da trebuie sa postez cateva mesaje inainte sa va povestesc despre primul meu proiect.....
Invazie de fete pe forum.Trebuie sa avem grija la limbaj de acum
Serios acum, bine ai venit maxxone.
sar'na!![]()
Nice to meet you guys!![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)