
Postat īn original de
SeoMox
Multumesc!
Daca n-as stii mai bine as zice ca e plin de boti

Eu a o alta parere despre afirmatia ta.
O dai in rockereala?
Daca vrei ai putea sa ne prezinti cateva din site-urile tale, nu cred ca s-ar supara cineva sa arunce o privire.
Vreau mai mult, mai mult si atat.