kitcat, ai o combativitate si-o minte ascutita care plac. Esti insa tanar si avantat, pare ca-ti lipseste consistenta.
Una e sa sustii postarea unor EXTRASE din text [cu link catre sursa], pe care s a le discuti eventual , oricum, un procent rezonabil, gen 10-15% din textul original si CU TOTTUL ALTCEVA e sa sustii plagierea COMPLETA [indiferentd e faptul ca pui link sau nu].
Lamureste-ma, care din variante o sustii?
Inca nu m-am lamurit daca nu esti cumva doar unul dintre jmecherii care prefera scurtaturile imorale/ilegale, cat se poate de... romanesti in a izbandi... whatever unde.

