Pai uite, diferenta de 2 minute intre post-urile noastre, probabil te-am ratat de putin Nu ti-l observasem, ca nu eram bleg sa repet ce ai zis tu.
chit ca dau in off topic, da , nici eu nu sunt absurd, mi-am dat seama, dar sunt paranoic in ultima perioada din punctul asta de vedere, asa, ma simt ignorat, in fine
chit ca dau in off topic, da , nici eu nu sunt absurd, mi-am dat seama, dar sunt paranoic in ultima perioada din punctul asta de vedere, asa, ma simt ignorat, in fine