Eu unul nu l-am primit inca, dar sunt convins ca va fi ceva de calitate. :)
--- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")
Tocmai am primit articolul. Merci Palaghianu :)
Versiune printabilă
Eu unul nu l-am primit inca, dar sunt convins ca va fi ceva de calitate. :)
--- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")
Tocmai am primit articolul. Merci Palaghianu :)
Daca mai ai nervi de scris gratis.. vreau si eu unul.. din orice domeniu, despre orice. ;)
Salut , am trimis PM
Salut. S-a atins numarul maxim de persoane admise. Va asteptam la o noua deschidere a ofertei.
Eu eram pe a2-a lista. Inca mai astept acel articol, daca se poate.
Daca il astepti astazi, imi pare rau sa te dezamagesc. E revelionul, Madalina nu este disponibila. Le veti primi toti pana pe data de 5.
Am primit articolul.
Multumesc
Si tu si inca vreo 5 persoane. Va rog sa confirmati. Toti ceilalti, le veti primi in urmatoarele 2 zile.
Cine a vrut review pentru dieto.ro ? Il am si nu m-ai stiu cu-i sa-l dau:(
Daca nu ma insel, dieto e siteul lui @fium .