pai @fium a primit articolul....sau... el mi-a zis de ceva la alegere:):) Si Mada le-a scris pe amandoua. Nice. O sa primeasca in cazul asta, doua articole. :):)
Versiune printabilă
pai @fium a primit articolul....sau... el mi-a zis de ceva la alegere:):) Si Mada le-a scris pe amandoua. Nice. O sa primeasca in cazul asta, doua articole. :):)
Tu stii :)
Poate ma insel eu, si nu e siteul sau. Cel mai bine trimite-i un pm.
Da, e site-ul meu,
Am primit si al doilea articol, multumesc.
Eu nu l-am primit pe al meu.. da' mai astept ca sigur e special :)
Da, te asigur. Madalina scrie frumos.
Way to go, @Fium!
si eu sunt pe lista de asteptare..... sau cel putin asa cred :)
Si al tau vine, cat de repede posibil;)
Am trimis si eu PM
Multumesc pentru advertorial. E chiar fain!
Am primit si eu articolul. Multumesc.
Acum trebuie sa vad unde il public...sa nu imi iau iar teapa :)