Nu mai dam serii. Dam doar cate unul. Daca nu ai mai primit gratuit de la noi, lasa te rog un PM.
Versiune printabilă
Nu mai dam serii. Dam doar cate unul. Daca nu ai mai primit gratuit de la noi, lasa te rog un PM.
Sent. Merci.\
m-am inscris si eu pe o lista in prima tura, dar nu am prins loc. Daca e loc acum, te rog sa-mi spui si-ti dau toate detaliile necesare. merci
Daca se mai poate, as dori si eu.
Multumesc
Delpi si Fium, astept detalii de la voi.
--- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")
Un loc liber.
Am trimis
Multumesc
Am trimis si eu PM, daca ai timp. Merci.
Inchis! Multumesc!
Tocmai am primit articolul de la @palaghianu tin sa-i multumesc prin acest post si sa spun ca a fost foarte promt iar articolul este excelent.
Multumesc si un an nou fericit!
Si eu am primit articolul gratuit mult mai repede decat ma asteptam :)
Tine-o tot asa