De ce astepti provincia ?
asta cu html-istul cum vine ? programatorii trebuie sa stie si partea asta incat sa se descurce cu un PSD. Ma insel ?
De ce astepti provincia ?
asta cu html-istul cum vine ? programatorii trebuie sa stie si partea asta incat sa se descurce cu un PSD. Ma insel ?
asta e gandirea care produce anunturi de de joburi ca(exemplu doar):
Cautam designer care sa stie:
- design
- xhtml/css/php/mysql/java/actionscript/ruby/linux
- seo si marketing reprezinta un avantaj
end exemplu;
Faptul ca faci progamare java sau php nu inseamna ca trebuie sa stii automat si design sau cum transformi un psd/png intr-un layout full CSS in standarde W3C..
Ca sunt si unii care stiu sa le faca pe toate.. asta e alta problema.. si nici nu inseamna ca sunt foarte buni in toate.
On-topic: cu punctul 3 te pot ajuta. Da-mi un pm sau lasa aici mesaj cu ceva detalii.
Scriu, rar, pe point47 diverse tips&tricks in web-dev.
"Astept provincia" in sensul ca astept mesajele voastre.
Job-ul este in Bucuresti.
In viziunea mea un programator trebuie sa faca programare. Ca trebuie sa aiba si notiuni de html asta e altceva.
Un html-ist e cel care stie sa imi faca un xhtml valid fara sa piarda 3 zile.
blog Daniel Buca
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)