Rezultate 1 la 10 din 14

Subiect: Caut cativa oameni buni (design + development)

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui darkstar_tfd
    darkstar_tfd este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    1st September 2006
    Locaţie
    Timisoara/Uricani
    Posturi
    123
    Putere Rep
    37

    Implicit

    De ce astepti provincia ?

    asta cu html-istul cum vine ? programatorii trebuie sa stie si partea asta incat sa se descurce cu un PSD. Ma insel ?

  2. #2
    Avatarul lui forapathy
    forapathy este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    7th May 2007
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    40
    Posturi
    212
    Putere Rep
    35

    Implicit

    Citat Postat în original de darkstar_tfd Vezi Post
    De ce astepti provincia ?

    asta cu html-istul cum vine ? programatorii trebuie sa stie si partea asta incat sa se descurce cu un PSD. Ma insel ?
    asta e gandirea care produce anunturi de de joburi ca(exemplu doar):

    Cautam designer care sa stie:
    - design
    - xhtml/css/php/mysql/java/actionscript/ruby/linux
    - seo si marketing reprezinta un avantaj

    end exemplu;

    Faptul ca faci progamare java sau php nu inseamna ca trebuie sa stii automat si design sau cum transformi un psd/png intr-un layout full CSS in standarde W3C..
    Ca sunt si unii care stiu sa le faca pe toate.. asta e alta problema.. si nici nu inseamna ca sunt foarte buni in toate.

    On-topic: cu punctul 3 te pot ajuta. Da-mi un pm sau lasa aici mesaj cu ceva detalii.
    Scriu, rar, pe point47 diverse tips&tricks in web-dev.

  3. #3
    Avatarul lui danielbuca
    danielbuca este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    40
    Data înscrierii
    13th August 2006
    Locaţie
    Bucharest
    Vârstă
    48
    Posturi
    431
    Putere Rep
    40

    Implicit

    Citat Postat în original de darkstar_tfd Vezi Post
    De ce astepti provincia ?
    "Astept provincia" in sensul ca astept mesajele voastre.
    Job-ul este in Bucuresti.

    Citat Postat în original de darkstar_tfd Vezi Post
    asta cu html-istul cum vine ? programatorii trebuie sa stie si partea asta incat sa se descurce cu un PSD. Ma insel ?
    In viziunea mea un programator trebuie sa faca programare. Ca trebuie sa aiba si notiuni de html asta e altceva.
    Un html-ist e cel care stie sa imi faca un xhtml valid fara sa piarda 3 zile.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Best practices in development
    De danielbuca în forumul Server side
    Răspunsuri: 15
    Ultimul Post: 26th January 2009, 12:25
  2. Caut firma de programare web si design
    De lup în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 17th June 2008, 13:16
  3. Răspunsuri: 9
    Ultimul Post: 4th April 2008, 13:51
  4. Caut programatori buni cu care sa lansez cateva proiecte
    De danielbuca în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 15th August 2007, 02:05
  5. ofer servicii web design & development
    De novakane în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 20th May 2007, 10:24

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •